2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Kobylanka
Dodane 18 kwietnia 2024

Mechanik Serwisu - Kobylanka k. Stargardu

Wynagrodzenie

5 800 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kobylanka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Galan Logistics to prężnie rozwijająca się firma transportowo – logistyczna wyspecjalizowana na kierunku skandynawskim, w której najważniejszym jest zaangażowanie, odpowiedzialność, konsekwencja, uczciwość i szacunek. Dzięki tym wartościom zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów i pracowników zapewniając pewną pozycję na rynku.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/ kandydatów na stanowisko Mechanik Serwisu do naszej siedziby w Kobylance koło Stargardu.

Zakres obowiązków

  • Konserwacja oraz naprawa pojazdów ciężarowych i naczep

  • Naprawy bieżące jak wymiany oleju, naprawy eksploatacyjne, montaż, demontaż części – różnych marek pojazdów ciężarowych i naczep

  • Realizowanie cyklicznych przeglądów stanu pojazdów obejmujące (wypełnianie formularzy i przestrzeganie kolejności inspekcji, dokonywanie niezbędnych napraw pojazdów klientów)

  • Realizowanie cyklicznych przeglądów stanu naczep własnych: sprawdzenie i naprawa podwozia, kontrola osi, kontrola sił hamowania: właściwa interpretacja wydruku sił hamowania, diagnostyka układu hamulcowego, sprawdzenie i naprawa systemów pneumatycznego, elektrycznego, itd. wypełnianie formularzy i przestrzeganie kolejności inspekcji

  • Diagnozowanie i naprawa pojazdów ciężarowych

  • Prowadzenie dokumentacji napraw

  • Dbałość o terminowość napraw i wysoką jakość usług

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika i/lub Wykształcenie kierunkowe: zawodowe/średnie techniczne samochodowe mechaniczne lub elektroniczne

  • Chęć rozwoju zawodowego, zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Wysoka zdolność samodzielnego planowania i organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Płynna i poprawna komunikacja z przełożonymi

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

  • Dbanie o powierzone mienie i narzędzia

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy i na stanowisku

  • Gotowość do pracy w systemie 2 - zmianowym

Mile widziane

  • Ukończone kursy i szkolenia techniczne np. WABCO / HALDEX / KNORR / BOSCH KTS TRUCK

  • Uprawnienia spawalnicze

  • Ważnym atutem będzie prawo jazdy kat. C / C+E

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę= miejsce pracy Kobylanka koło Stargardu

  • Atrakcyjne warunki płacowe – wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń)

  • Praca z doświadczonym zespołem w międzynarodowym środowisku

Lokalizacja

Kobylanka,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kobylanka
ID: 910983069