2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lębork
Raitech
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik serwisowy maszyn rolniczych

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

MECHANIK SERWISOWY

Miejsce pracy: Potęgowo k. Słupska

Oferujemy:

  • pracę w dużej rozwijającej się firmie

  • udział w profesjonalnych szkoleniach w kraju i zagranicą

  • pracę z nowoczesną techniką rolniczą

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • umowę o pracę

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (narzędzia warsztatowe, komputer, tablet, samochód serwisowy)

Twój zakres obowiązków:

  • naprawa nowoczesnych maszyn rolniczych

  • wykonywanie usług serwisowych w warsztacie

  • wykonywanie usług serwisowych w terenie

  • udział w kampaniach żniwnych

  • czynna realizacja akcji serwisowych w ciągu roku

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie w pracy jako mechanik, mile widziane doświadczenie w serwisie maszyn rolniczych

  • samodzielność, lojalność, dyspozycyjność

  • znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 912885104