2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Świętokrzyskie
  5. Montaż i serwis - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 08 kwietnia 2024

Mechanik – Serwisant w Branży Maszynowej

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma Teknamotor Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: Mechanik – Serwisant w Branży Maszynowej

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Opis stanowiska:

  • Montaż maszyn (rębaków) w siedzibie firmy.

  • Wykonywanie prac w zakresie instalacji, uruchomienia, konserwacji oraz napraw maszyn u klienta.

  • Zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych usług serwisowych (gwarancyjnych i pogwarancyjnych).

  • Wypełnianie wszelkich niezbędnych raportów i dokumentacji wymaganej do właściwego funkcjonowania serwisu: protokoły uruchomienia i przekazania maszyn do eksploatacji, protokoły serwisowe z napraw maszyn, rozliczenia części pobranych z magazynu itp.

  • Szkolenie personelu klienta z zakresu obsługi i konserwacji maszyn oraz wyposażenia dodatkowego.

  • Prowadzenie samochodu firmowego.

Wymagania:

  • Minimum 2-lata doświadczenia na powyższym stanowisku lub pokrewnym.

  • Szkoła techniczna lub doświadczenie adekwatne do stanowiska pracy.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

  • Zdolności manualne pozwalające na montaż podzespołów maszyn.

  • Zdolność czytania rysunku technicznego złożeniowego oraz schematów umożliwiających montaż i serwisowanie maszyn.

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. C).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku.

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

W składanym CV prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 910297538