2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Świętokrzyskie
  5. Montaż i serwis - Kajetanów
Tergon
Dodane 30 maja 2024

Mechanik / serwisant maszyn budowlanych

Wynagrodzenie

41 - 51 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kajetanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mechanik/ serwisant  maszyn budowlanych ze znajomością hydrauliki siłowej

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Opis stanowiska:

  • diagnostyka i konserwacja  maszyn budowlanych,

  • dokonywanie bieżących napraw.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień obsługi maszyn budowlanych,

  • znajomość układów mechanicznych, budowy maszyn i urządzeń przemysłowych,

  • umiejętność czytania schematów technicznych (elektrycznych i hydraulicznych),

  • doświadczenie w pracy w serwisie maszyn w branży budowlanej lub pokrewnej,

  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność,

  • prawo jazdy kat. B, dodatkowym atutem będzie kat. C,

  • wykształcenie min. zawodowe, najlepiej kierunek: Naprawa i Eksploatacja pojazdów,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,

  • dokładność i precyzja pracy.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy,

  • możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności.

Lokalizacja

Kajetanów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kajetanów
ID: 918735117