2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zanie-Leśnica
Dodane 13 maja 2024

MECHANIK - SERWISANT ciągników marki john deere

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zanie-Leśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma 2-A S.A. od 2020 roku prowadzi nieautoryzowany serwis maszyn i urządzeń marki John Deere w Polsce północno- wschodniej. Specjalizujemy się w naprawie i sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych firmy John Deere. Zajmujemy się serwisem pogwarancyjnym jak również bieżącymi naprawami. Warsztat naszej firmy przystosowany jest do naprawy wszystkich modeli skrzyni biegów ciągników marki John Deere

W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

MECHANIK - SERWISANT CIĄGNIKÓW JOHN DEERE

Zakres obowiązków

  • diagnoza, naprawa i konserwacja sprzętu rolniczego w siedzibie firmy oraz u klienta

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji zadań (karta pracy, listy kontrolne itp.)

  • dbanie o powierzony sprzęt techniczny i stanowisko pracy

  • zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania powierzonych zadań

Nasze oczekiwania

  • umiejętność obsługi pojazdów oraz sprzętu używanego do celów diagnostycznych

  • znajomość układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność chęci do pracy i nauki

  • gotowość do wykonywania pracy

  • umiejętność obsługi komputera

Naszym Pracownikom zapewniamy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • pracę w młodym ambitnym zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie w wykonywaniu napraw serwisowych maszyn rolniczych

  • znajomość produktów marki John Deere

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 2-A S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Lokalizacja

Zanie-Leśnica,

Podlaskie

Podlaskie, Zanie-Leśnica
ID: 915277270