2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Bieńczyce
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik (samochody ciężarowe) od 21,00 € brutto/h - Ulm/Niemcy

Wynagrodzenie

95 - 124 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Nazwa stanowiska: Mechanik (samochody ciężarowe, naczepy i przyczepy)

Miejsce pracy: 89079 Ulm/Niemcy

Początek pracy: kwiecień 2024

Oferta obejmuje:

A. Wynagrodzenie od 21,00 Euro brutto/h

• przy przepracowaniu minimum 150 godzin miesięcznie stawka godzinowa 22,00

Euro brutto za każdą godzinę pracy

• nadgodziny płatne +25%

• wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca

• wypłata w Euro

• możliwość wypłaty zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

• brak „zeit konta”

B. Wymiar czasu pracy:

• praca poniedziałek-piątek (możliwość pracy w soboty)

• praca na jedną zmianę (w przyszłości możliwość pracy na dwie zmiany)

• tygodniowy wymiar czasu pracy 37,50 – 45,00 godzin

• płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca)

• płatne święta

C. Zakwaterowanie 290 Euro za miesiąc

• zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

• pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca

D. Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich

warunkach!

Opis stanowiska pracy:

• Serwis/naprawy samochodów ciężarowych, przyczep i naczep (silnik, układ

hamulcowy, zawieszenie, hydraulika)

• Stacjonarne stanowisko pracy, praca w dużym warsztacie

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z naprawą/serwisowaniem

samochodów min 2 lata (preferowany profil: mechanik samochodów ciężarowych,

mechanik/mechatronik maszyn rolniczych i/lub budowlanych, mechanik/mechatronik

pojazdów silnikowych)

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego pozwalająca na

komunikację w środowisku pracy

• Zaświadczenie o niekaralności do ukazania przy podpisywaniu umowy o pracę

• Gotowość do rozpoczęcia pracy w kwietniu 2024 i nastawienie na długofalową

współpracę

• Prawo jazdy i własny środek transportu

• Mile widziane: wykształcenie zawodowe: mechanik, monter, mechatronik,

elektromechanik oraz znajomość rysunku technicznego

Zapraszamy do współpracy :-)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 908957274