2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Katowice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wełnowiec-Józefowiec
Dział HR
Dodane 13 czerwca 2024

Mechanik Samochodowy w serwisie Specbox

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

SPECBOX to niezależny serwis motoryzacyjny specjalizujący się w naprawie samochodów. Jesteśmy pierwszym w Polsce serwisem, który cały proces umówienia przeniósł do Internetu.

Jesteśmy częścią Holding1.

Lokalizacja: Siemianowicka 52C, Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych i dostawczych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z zakresu naprawy pojazdów osobowych

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii

  • Opiekę medyczną w Luxmed dla Ciebie i Twoich najbliższych

  • Dofinansowanie karty Benefit Multisport

  • Zniżki na zakup samochodów nowych oraz używanych w naszych spółkach (Grupa PGD oraz Autopunkt)

  • Zniżki na produkty i usługi w Holding1: wynajem samochodu z Grupy Express, Traficar, zakup motocykli i motorowerów crossowych SurRon, Horwin, quadów elektrycznych Eco Charger oraz elektrycznych hulajnóg SMiGi)

  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 920344451