2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Katowice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dąbrówka Mała
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy w serwisie pojazdów osobowych

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prowadzimy w Sosnowcu niezależny serwis samochodowy i sklep motoryzacyjny. Pracujemy w ośmioosobowym zespole, mamy stałą bazę klientów.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do nas na stanowisku:

Mechanik Serwisu

Co oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie bezpośrednio zależne od doświadczenia i dobieranych sobie zleceń

  • brak konieczności rozbudowanego kontaktu z klientami (klientów umawiają i części przygotowują pracownicy sklepu)

  • wsparcie zespołu, możliwość konsultowania się z bardziej doświadczonymi mechanikami

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • darmowe szkolenia, w przypadku chęci rozwoju kompetencji

  • ubezpieczenie OC warsztatu, w przypadku błędów w sztuce

Czego oczekujemy:

  • Umiejętność naprawy pojazdów w zakresie eksploatacyjnym (oleje, opony, hamulce, zawieszenie, wydechy)

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera (Autodata itp.)

  • ważne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • paruletnia praktyka w zakresie naprawy pojazdów w zakresie eksploatacyjnym (oleje, opony, hamulce, zawieszenie, wydechy)

  • średnie wykształcenie kierunkowe

  • umiejętność wymiany sprzęgieł i rozrządów

  • doświadczenie w naprawach układów klimatyzacji (uprawnienia)

  • znajomość elektroniki samochodowej

Zakres obowiązków:

  • naprawa pojazdów

  • współpraca z pracownikami sklepu przy zamawianiu części

Zachęcamy Cię do przesłanie CV.

Zobacz jak wygląda nasz sklep i serwis (możliwość wejścia do środka przy pomocy Google Maps). Przeklej link do przeglądarki usuwając spację przed kropką

tiny .pl/w955c

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 840245787