2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Brętowo
Grupa Gezet
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy w serwisie Fiat · Jeep · Alfa Romeo

Lokalizacja

Gdańsk, Brętowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa Gezet jest siecią autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych oraz motocyklowych. W naszym portfolio znajduje się obecnie kilkanaście marek, a swoje salony posiadamy w Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Zielonej Górze. W branży automotive działamy od roku 2002. Od 2011 roku znajdujemy się na prestiżowej liście TOP50 dealerów w Polsce Miesięcznika Dealer. Rozwijamy naszą działalność w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych, użytkowych, motocykli jak również nowoczesnych warsztatów blacharsko-lakierniczych pod nazwą Centrum Likwidacji Szkód Grupy Gezet.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowsko:

Mechanik Samochodowy w serwisie Fiat · Jeep · Alfa Romeo​

ZADANIA:

  • kompleksowa diagnostyka i naprawa i samochodów
  • wykonywanie przeglądów zgodnie ze standardami marki
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub ukończonej w tym kierunku szkoły
  • wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności, rzetelności i punktualności
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka polskiego w przypadku obcokrajowców​

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku​
  • możliwość zdobycie praktycznego doświadczenia w nowoczesnym warsztacie samochodowym
  • sponsorowane przez pracodawcę ubezpieczenie medyczne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • karty MultiSport
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj nas na www.gezet.pl

Przesyłając do nas swoje dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informacji w nich zawartych przez Gezet Sp. z o. o., ul. Kasprzaka 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Pełna informacja na temat przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących praw jest dostępna na stronie: www.gezet.pl/pl/menu/102/klauzula-informacyjna-rodo.html

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Brętowo
ID: 909203826