Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane Dzisiaj o 06:11

Mechanik Samochodowy w Autoryzowanym Serwisie *Zatrudnienie od zaraz

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko mechanika w Autoryzowanym Serwisie

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jeżeli jesteś osobą, która posiada doświadczenie w diagnostyce i naprawie samochodów, pasjonuje cię motoryzacja i chcesz się rozwijać to jesteś osoba której szukamy. Poszukujemy pracowników do nowego serwisu marek Audi, VW, Cupra i Skoda. Masz szanse pracować z nami w nowoczesnym serwisie samochodowym opartym na nowoczesnych technologiach.

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu napraw mechanicznych.

  • Wykształcenie kierunkowe.

  • Prawo jazdy kat.B

  • Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zleceń.

TO OFERUJEMY:

  • Zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę w firmie gwarantującej klarowne warunki oraz stabilność zatrudnienia.

  • Szacunek , empatię i gotowość do pomocy w zgranym zespole.

  • Wolne weekendy.

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę.

  • Karty sportowe współfinansowane przez pracodawcę.

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.

  • Premie świąteczne i wakacyjne.

  • System profesjonalnych szkoleń.

  • W programie pracowniczym rabat na zakup samochodu.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 669842697