2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ustroń
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy w autoryzowanym serwisie DAF - Ustroń

Wynagrodzenie

6 800 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Ustroń

Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby, które posiadają:

·     doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego (nie wymagamy znajomości w obszarze samochodów ciężarowych),

·     wykształcenie kierunkowe,

·     znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,

· dyspozycyjność do pracy zmianowej (poniedziałek-piątek 6.30-14.30 i 14.00-22.00 i dwie soboty w miesiącu 7.00-14.00).

Zakres obowiązków:

·       bieżący serwis samochodów ciężarowych,

·       diagnozowanie i naprawa usterek,

·       wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów,

·       dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta, dbanie o właściwą i terminową realizację zleceń.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • wynagrodzenie od 4,5 tyś zł/m-c netto,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • prywatną opiekę medyczna,

  • ubezpieczenie na życie i NNW,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • ciekawa i pełna wyzwań praca,

  • przyjazna atmosfera współpracy.

Za co polubisz naszą firmę:

-> stabilne zatrudnienie;

-> gwarancja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;

-> atrakcyjne zarobki;

-> nasza wiedza i posiadane zasoby pozwalają nam tworzyć przyjazne miejsca do pracy, oparte na jednolitych standardach.

Czy „Doskonale odnajdziesz się w DAF”? Nie czekaj, powiadom nas o tym od razu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny z działem rekrutacji: 724-650-273, 724-550-522 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 885242405