2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Szczecin
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Centrum
Dodane 28 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy Szczecin

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HP AUTO SERWIS – serwis samochodów osobowych i dostawczych oraz Stacja Kontroli Pojazdów. Również posiadamy autoryzację, oraz jesteśmy partnerem sieci BOSCH Service. Serwisujemy oraz naprawiamy auta różnych marek w szerokim spektrum, tym samym oferujemy naszej załodze duże możliwości rozwoju oraz poznawania nowych technologii

Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko: Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: ul. Santocka 44, Szczecin HP AUTO SERWIS BOSCH Service

zadania powierzone Tobie :

  • dokonywanie rutynowych przeglądów serwisowych oraz napraw pojazdów

  • przeprowadzanie diagnostyki usterek w samochodowych przy użyciu komputerów diagnostycznych

  • weryfikacja i określenie potencjalnych niesprawności auta typowo mechanicznych usterek

oczekujemy od Ciebie:

  • preferowane wykształcenie w zawodzie mechanik samochodowy lub elektromechanik oraz doświadczenie w zawodzie mechanika samochodowego. Jednoczenie wykształcenie kierunkowe nie jest konieczne jeżeli jest potwierdzone znajomość mechaniki lub elektromechaniki samochodowej. Również mile jest widziane zainteresowanie szeroko pojętą motoryzacją

  • prawa jazdy kat. B (w przypadku braku czynnego prawa jazdy na określony czas, nie będzie ten fakt stanowił problemu)

  • punktualności, dobrej organizacji pracy, chęci i dobrej współpracy z całą załogą firmy

oferujemy Tobie:

  • umowa o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny system premiowy

  • ubezpieczenie na życie

  • benefity poza płacowe, zniżki na firmowe produkty i usługi, możliwość korzystania z zasobów firmy na potrzeby własne

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 910078710