2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy/Serwisant - bez języka - Niemcy

Wynagrodzenie

10 200 - 12 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego Klienta, dystrybutora aut używanych w całej Unii Europejskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant/Mechanik samochodowy

Lokalizacja – Ketzin, Niemcy

Oferta:

·       Niemiecka umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą

·       Bezpłatne zakwaterowanie

·       Wynagrodzenie: 2400-2950 euro brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności

·       Jednorazowy bonus w wysokości 750 euro brutto na start pracy

·       Praca rotacyjnie na 2 zmiany (6:00 - 14:30; 13:15 - 21:45)

·       Praca głównie od poniedziałku do piątku

·       Możliwe nadgodziny

·       28 dni płatnego urlopu

·       Możliwość zakupu auta na preferencyjnych warunkach

Zadania:

·       Wymiany elementów eksploatacyjnych (koła, filtry, oleje, klocki hamulcowe)

·       Bardziej skomplikowane naprawy lub wymiany części (rozrządy, skrzynie biegów) elementy elektromechaniczne lub elektryczne (wiązki, czujniki, sterowniki)

Wymagania:

·       Doświadczenie (min. 1 rok albo świeżo po ukończeniu szkół mechanicznych)

·       Mile widziane doświadczenie w pracy z różnymi markami samochodów (głównie nowsze marki)

·       Umiejętność korzystania z komputera diagnostycznego

·       Auto i prawo jazdy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 908958670