2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bronowice
Janek
Dodane 27 maja 2024

mechanik samochodowy / pomoc mechanika

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy pracownika na stanowisko mechanik samochodowy / pomoc mechanika. Doświadczenie w motosporcie nie jest wymagane.

Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do życia, pracowity, sumienny i lubisz motoryzację to może być praca dla Ciebie :)

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie samochodów do startów

  • przegląd podzespołów oraz prace naprawcze po rajdach

  • obsługa samochodów podczas rajdów (opcjonalnie)

Nasze wymagania:

  • doświadczenie przy rajdówkach nie jest wymagane (mile widziane w mechanice, ale nie jest konieczne jeśli szybko się uczysz i chcesz rozwijać)

  • sumienność i dokładność

  • pracowitość i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • łatwość komunikacji i pracy w zespole

  • dyspozycyjność (poza pracą w tygodniu- opcjonalnie wyjazdy weekendowe na rajdy- Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski/ Mistrzostwa Europy i Świata/ Tarmac Masters)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • dobre wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju

  • ciekawą pracę w młodym zespole

  • odzież firmową

  • wyjazdy na rajdy (opcjonalne i dodatkowo płatne).

Jesteś zainteresowany?

Wyślij swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 750387152