2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódź
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Górna
Dodane 10 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy- pojazdy ciężarowe.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Mechanik samochodowy- ciężarowe/dostawcze

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

·        diagnoza usterek z wykorzystaniem komputera serwisowego (możliwość przyuczenia),

·        naprawa aut dostawczych i ciężarowych, układów

elektrycznych i elektronicznych pojazdów,

·        kompleksowa weryfikacja stanu technicznego pojazdu,

·        współpraca z doradcami serwisowymi,

·        odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia.

Wymagania:

·        wymagamy znajomości mechaniki samochodowej,

·        umiejętności samodzielnego dokonywania napraw mechanicznych oraz elektrycznych będzie dodatkowym atutem,

·        sumiennego i uczciwego wykonywania obowiązków,

·        punktualności i chęci do pracy,

·        znajomość urządzeń diagnostycznych.

Dla zainteresowanych, MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO ZAWODU.

 Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

·        stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o prace,

·        rozwój zawodowy,

·        stałą, stabilną i ciekawą pracę,

·        dużą samodzielność w działaniu,

·        odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy,

Pracujemy poniedziałek - piątek w godzinach 08:00 - 16:00

Jeżeli nasza oferta wyda się Tobie atrakcyjna skontaktuj się z nami telefoniczne –

                                                tel. 51*******97

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 658186289