2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Poznań
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Grunwald
Dodane 21 maja 2024

Mechanik samochodowy - Petit Forestier Polska

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Należymy do Grupy Petit Forestier, europejskiego lidera w wynajmie pojazdów chłodni.

Kontynuując dynamiczny rozwój firmy w Polsce poszukujemy kandydatów stanowisko:

Mechanik samochodowy

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów, diagnostyka i naprawy pojazdów chłodni

    (samochody dostawcze, ciężarowe i naczepy).

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu samochodowym

  • Umiejętność obsługi i napraw pojazdów dostawczych i ciężarowych i naczep

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w naprawie samochodów dostawczych i ciężarowych,

  • Wiedza z zakresu elektromechaniki - mile widziana

Oferujemy:

  • długoletnią pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • szkolenia z zakresu mechaniki pojazdowej i chłodnictwa transportowego,

  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet medyczny, pakiet sportowy, dofinansowanie do nauki języków obcych.

Informujemy, że w oparciu o przepisy prawa przetwarzamy dane osobowe osób kandydujących niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji, zgodnie z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji w Spółce PETIT FORESTIER POLSKA Sp. z o. o , umieszczoną na stronie www.petitforestier.pl.

Zgłaszając swoją kandydaturę w procesie rekrutacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Spółkę PETIT FORESTIER POLSKA sp. z o.o. Jednocześnie informujemy, że przesyłając dane dobrowolne, niewymagane Kodeksem Pracy, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celach rekrutacyjnych.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 875784740