2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Targówek
Grupa PGD
Dodane 09 maja 2024

Mechanik Samochodowy Opel

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych i dostawczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne na stanowisku mechanika samochodowego

  • Chęć nauki w obsłudze testerów diagnostycznych

  • Chęć rozwoju w obszarze mechaniki i elektromechaniki samochodowej

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowanie karty benefit Multisport

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej

  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci

  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 912632206