2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Komorniki
Grupa PGD
Dodane 29 maja 2024

Mechanik Samochodowy Opel

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani

Lokalizacja: Poznań, Głogowska 444

Twój zakres obowiązków:

  • Będziesz zajmował się dokonywaniem napraw mechanicznych samochodów osobowych marki Opel

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Mechanika Samochodowego

  • Umiejętność obsługi komputera i z chęciami do rozwoju przy obsłudze testerów diagnostycznych

  • Chęć rozwoju w obszarze mechaniki i elektromechaniki samochodowej

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Zostaniesz zatrudniony w oparciu o stabilną umowę o pracę

  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii

  • Przejdziesz ścieżkę szkoleń importerskich

  • Będziesz pracował w doświadczonym, wspierającym się zespole, w nieustannie rozwijającej się firmie

  • Zapewnimy Ci opiekę medyczną w Luxmed (również dla Twoich najbliższych)

  • Możesz liczyć na zniżki na produkty i usługi w Holding1 (m.in. zakup czy wynajem auta)

  • Dofinansujemy Twoją aktywność fizyczną - dofinansowanie karty Benefit Multisport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 918409851