2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pszczółki
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy/mechanik maszyn

Lokalizacja

Pszczółki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma B&W funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1991 roku . Naszą specjalizacją są roboty budowlane, głównie w zakresie wznoszenia budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym również specjalistycznych, wraz z robotami branżowymi (drogowymi, sanitarnymi, elektrycznymi i teletechnicznymi). Z uwagi na ogólnobudowlany charakter firmy posiadamy również doświadczenie w realizacji między innymi: dróg, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, urządzeń melioracyjnych (m. in. stacje pomp, rowy, wały, kanały), obiektów mostowych i inżynieryjnych (m. in. tunele, mury oporowe), obiektów hydrotechnicznych oraz obiektów inżynierii środowiska (stacje uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków). Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku musimy powiększyć swoje szeregi i poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Pszczółki

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe wykonywanie napraw pojazdów mechanicznych;

  • diagnozowanie usterek mechanicznych;

  • dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika (minimum 2 lata)

  • znajomość mechaniki samochodowej;

  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym;

  • pracę w zgranym zespole

  • ubezpieczenie grupowe

  • pełne wyposażenie pracownika w sprzęt i narzędzia potrzebne do pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku proszone są o wysyłanie CV poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Pszczółki,

Pomorskie

Pomorskie, Pszczółki
ID: 906642840