2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bemowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy M4K Garage Warszawa Bemowo

Wynagrodzenie

6 850 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

M4K Garage Warszawa Bemowo poszukuje Mechaników samochodowych.

O nas:

M4K Garage to dynamicznie rozwijająca się marka warsztatowa, działająca na zasadach franczyzy. Nasi partnerzy biznesowi otrzymują wiedzę pozwalającą na rozwinięcie swojej działalności motoryzacyjnej pod naszym brandem, a także na naszych wytycznych, które wciąż doskonalimy. Dążymy do wypłowienia "patologii warsztatowej" z jaką często posiadacze samochodów mają okazję się spotkać.

Dołącz do naszego zespołu jeśli podzielasz naszą wizję, a Twoją pasją jest motoryzacja i mechanika pojazdowa, z proklienckim podejściem!

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne o profilu samochodowym,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Posiadasz umiejętności logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,
  • Lubisz wyzwania, chętnie rozwijasz wiedzę zawodową uczestnicząc w szkoleniach,
  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy, samodzielność, staranność i odpowiedzialność,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Diagnoza i skuteczna naprawa usterek samochodowych,
  • Ścisła współpraca z Doradcami Serwisowymi,
  • Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy,
  • Wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Gwarancja terminowej płatności wynagrodzenia,
  • System profesjonalnych szkoleń,
  • Praca w doświadczonym zespole.

Aplikować można również bezpośrednio na e-mail: bemowo*małpa*m4k.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 762526441