2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nowa Huta
Dodane 09 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy - Kraków NH

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma MBPower.pl sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Mechanik samochodów osobowych

Wymagania:

·       Wiedza z zakresu budowy i eksploatacji samochodów osobowych,

·       Umiejętność samodzielnego diagnozowania oraz naprawiania usterek,

·       Umiejętność pracy w zespole,

·       Dobra organizacja i dyscyplina pracy,

·       Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

·       Diagnostyka oraz naprawa pojazdów,

·       Kompleksowe i samodzielne naprawy mechaniczne samochodów osobowych,

·       Obsługa urządzeń diagnostycznych,

·       Wypełnianie dokumentacji po naprawach,

·       Dbanie o należyty wizerunek firmy i zachowanie standardów serwisu.

Oferujemy:

·       Ciekawą i pełną wyzwań pracę,

·       Atrakcyjny system wynagrodzeń - podstawa plus premia od obrotu,

·       Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych,

·       Stałe zatrudnienie,

·       Pracę w dobrze współpracującym i pomocnym zespole.

Praca w Krakowie - Nowa Huta

Zachęcam do o przesłania CV przez aplikację.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 721512214