2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Koszalin
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy Koszalin

Wynagrodzenie

4 300 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma  Auto Drive lider w dziedzinie napraw automatycznych skrzyń biegów, poszukuje pracownika na stanowisko mechanik samochodowy.

Miejsce pracy: Koszalin

Obowiązki:

  • montaż/ demontaż skrzyń biegów

Wymagania:

  • motywacja do pracy

  • samodzielność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • przyjazną atmosferę pracy i dobrze wyposażone stanowisko naprawcze

  • możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Opis stanowiska:

W CV proszę zawrzeć klauzulę:

"”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 898574868