2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Głogoczów
Dodane Dzisiaj o 12:39

Mechanik samochodowy/elektromechanik

Wynagrodzenie

11 000 - 11 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogoczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis oferty pracy

Praca w firmie Autobagi Polska Sp.z o.o. od wielu lat funkcjonującej na rynku samochodowym, firmie cały czas rozwijającej się stającej się dealerem lub generalnym dystrybutorem nowych marek samochodów na rynku polskim tj. BMC czy Foton. PRACA w nowym serwisie i lokalizacji firmy tj. Głogoczów 944 k/Krakowa .

Doświadczenie:1-2 lata

11000 .00 PLN(ZA MIESIĄC brutto)

Kluczowe zadania:

• przeprowadzanie przeglądów okresowych pojazdów zgodnie ze zleceniem,

• diagnozowanie usterek,

• wykonywanie napraw pojazdów,

• przygotowywanie pojazdów nowych do wydania,

• montaż dodatkowych elementów wyposażenia.

• konserwacja pojazdów

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Wiedza z zakresu mechaniki i/lub elektryki pojazdowej (mile widziane wykształcenie w tym kierunku i/lub doświadczenie w diagnostyce pojazdów ciężarowych lub autobusów)

• Dokładność, sumienność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków

• Komunikatywność i wysoki stopień kultury osobistej,

• Kreatywne podejście do powierzonych zadań,

• Nastawienie na realizację postawionych celów, dobra organizacja pracy.

• Prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. C i D)

• Mile widziana znajomość elektryki i elektroniki pojazdów z silnikami Cummins i IVECO

Oferujemy:

• Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji

• Przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole ludzi z pasją

• Dofinansowanie do kart Multisport, dodatkowego ubezpieczenia i prywatnej opieki medycznej

• Specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, praca w trybie 1-o zmianowym

• Wynagrodzenie 11000 zł brutto

• Atrakcyjny system premiowy

Aplikacje ze zdjęciem (CV) + LIST MOTYWACYJNY prosimy kierować adres email ;

opis na stronie OLX nie może zawierać znaków adresu email, a więc adres email podajemy w postaci słownej;

andrzejmałpaautobagi.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Tel. Kontaktowy: 53********55 Rafał (Kierownik serwisu)

Lokalizacja

Głogoczów,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Głogoczów
ID: 907706711