2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Balcerów
Dodane 05 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy, demontaż części samochodowych, Skierniewice

Lokalizacja

Balcerów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydata, którego zadaniem będzie demontaż części samochodowych.

Adres: Balcerów 19, Skierniewice

Opis stanowiska pracy:

  • demontaż części samochodowych

  • segregacja części samochodowych

  • utrzymywanie porządku na warsztacie

Wymagania:

  • znajomość podstawowych zagadnień motoryzacyjnych ( m.in. budowa samochodu, części samochodowe)

  • mile widziane doświadczenie w zawodzie

  • dyspozycyjność

  • umiejętności manualne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilną, ciekawą pracę, w przyjaznej atmosferze

Praca od poniedziałku do piątku od godziny 7:00.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres mailowy lub o osobiste stawiennictwo w siedzibie firmy: Balcerów 19, 96-100 Skierniewice.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Autoczęści Just - Car w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Autoczęści Just - Car "

Lokalizacja

Balcerów,

Łódzkie

Łódzkie, Balcerów
ID: 771117291