2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Targówek
Abcar
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy BOSCH Car Service ABCAR Warszawa - Targówek

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bosch Car Service to sieć serwisów mechanicznych działających na terenie kraju. Pracujemy zgodnie z wyśrubowanymi standardami wspierani wieloletnim doświadczeniem Bosch Car Service.

Do zgranego zespołu ABCAR Bosch Car Service poszukujemy:

samodzielnego mechanika samochodów osobowych

WYMAGANIA:

doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego

umiejętność obsługi testera diagnostycznego

czynne prawo jazdy kat. B

chęć do pracy i rozwoju zawodowego

umiejętność organizacji własnej pracy

odpowiedzialność i rzetelność

punktualność

wysoka kultura osobista

umiejętność do kreatywnego dokonywania napraw niestandardowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

wykonywanie przeglądów pojazdów zgodnie z kartami przeglądowymi

przeprowadzanie diagnoz układów mechanicznych i silników

wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości przeprowadzonej naprawy

zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych prac

dbanie o stanowisko pracy i wizerunek firmy

współpraca z Doradcami Biura Obsługi Klienta

CO OFERUJEMY?

praca w zgranym zespole

praca na sprzęcie diagnostycznym Bosch

stabilne i jasne warunki zatrudnienia

pracę zgodnie ze standardami Bosch Car Service

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 861606749