2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Szczecin
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dąbie
Kinga Konopik-Łuczyńska
Dodane 13 maja 2024

Mechanik Samochodowy BMW Bońkowscy

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do zespołu BMW i MINI Bońkowscy, oddział Hangarowa w Szczecinie – firmy, która łączy prestiż marki BMW z pozycją lidera branży motoryzacyjnej. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i chcesz dołączyć do zawodowców w marce Premium, mamy dla Ciebie idealną pracę.

BMW i MINI Bońkowscy to Dealer BMW z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Jesteśmy częścią Grupy Bońkowscy, a za nasze osiągnięcia otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Dealer Roku BMW za 2022 rok.

Twoje obowiązki:

  • wykonywanie napraw samochodów marki BMW,

  • dokonywanie przeglądów aut zgodnie z wytycznymi i standardami marki,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie mechaniczne,

  • wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej,

  • doświadczenie na stanowisku mechanika diagnosty,

  • mile widziane doświadczenie w naprawie samochodów marki BMW oraz MINI,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • nastawienie na realizację celów,

  • nastawianie na dokształcanie się oraz rozwój,

  • dyspozycyjność (praca zmianowa w godzinach 8:00-16:00 oraz 10:00-18:00 oraz w co drugą sobotę).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera marki BMW w Polce,

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz wysokiej premii za naprawę aut,

  • pakiet opieki medycznej,

  • dofinansowanie karty sportowej,

  • ubezpieczenie na życie,

  • rozwój poprzez systematyczne uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach dla serwisu,

  • bezpłatny dostęp do nauki języków obcych na platformie językowej,

  • pół dnia wolnego w dniu urodzin,

  • świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla pracowników.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 891295742