2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pruszków
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy / autoryzowany serwis / atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Autoryzowany serwis zatrudni Mechaników samochodowych (Mokotów)

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów,

  • przeprowadzanie diagnoz,

  • wykonywanie zleconych napraw,

  • dbanie o swoje stanowisko pracy.

Oczekiwania:

  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych,

  • doświadczenie na stanowisku Mechanika samochodowego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmian: 7-15 / 15-23 (możliwe nadgodziny w soboty dla chętnych),

  • atrakcyjne waynagrodzenie + nagrody kwartalne + szeroki pakiet benefitów: premie świąteczne, system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, pracowniczy program samochodowy na atrakcyjnych warunkach, program emerytalny, karta multisport,

  • dobrą atmosferę pracy.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 912252873