2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Prądnik Czerwony
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy ASO Kraków

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Auto Centrum KIA to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej.

Działamy na rynku od 1996 r a od 2000 r jako ASO KIA. Posiadamy stacje dealerskie w Krakowie i w Kielcach.

Pracujemy opierając się na najwyższych standardach, dobrych praktykach jak i wieloletnim doświadczeniu.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko mechanika samochodowego:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Diagnozowanie usterek w samochodach osobowych

  • Kompleksowe i samodzielne dokonywanie napraw mechanicznych

  • Wykonywanie przeglądów serwisowych

  • Montaż, naprawa i wymiana podzespołów

  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia

  • Utrzymywanie właściwego stanu technicznego stanowiska

  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego

  • Umiejętności obsługi testerów diagnostycznych

  • Chęć do pracy i umiejętności pracy w zespole

  • Punktualność

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Czynne Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Prywatna opieka medyczna/ubezpieczenie na życie

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 687679927