2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mokotów
Dodane 18 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy ASO Bielany, Ursynów, Włochy, Targówek, Łomianki

Wynagrodzenie

7 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszych klientów, Autoryzowanych Serwisów Obsługi, MotoKariera poszukuje:

Mechanika Samochodowego

Miejsce pracy: Warszawa Bielany, Ursynów, Włochy, Targówek lub Łomianki (w zależności od preferewncji kandydata)

Zadania:

  • Naprawy bieżące i główne w samochodach osobowych

  • Wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych

  • Diagnostyka komputerowa pojazdów

  • Dbałość o powierzone miejsce pracy i narzędzia

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w mechanice pojazdowej (mile widziane osoby z doświadczeniem w ASO)

  • Wykształcenia kierunkowego (przynajmniej zawodowego)

  • Umiejętności obsługi komputerów diagnostycznych i narzędzi warsztatowych

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Prawa jazdy kat. B

  • Dokładności i dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Pracę w dużym i nowocześnie wyposażonym serwisie z zapleczem socjalnym

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego, w tym szkoleń technicznych organizowanych przez importerów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała oraz premia uzależniona od efektywności, najczęściej rozliczenie sprzedanych rbh)

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Zainteresowanych prosimy o aplikację z CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub kontakt telefoniczny pod nr 60*******86

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910981980