2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Radom
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rad Motors Autoryzowany Dealer Forda w Radomiu poszukuje pracownika na stanowisko mechanik samochodowy.

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka samochodów osobowych

  • Bieżąca konserwacja i przegląd

  • Dokonywanie napraw samochodów

  • Demontaż i montaż części samochodowych

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego

  • Gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i orientacja na efektywność działania

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od sprzedanych roboczogodzin

  • Od początku zatrudnienia, rozbudowany program szkoleń technicznych i produktowych organizowanych przez Ford Polska

  • Najnowsze wyposażenie techniczne

  • Świetną atmosferę w pracy

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy, poparte przykładami

  • Karty sportowe w atrakcyjnych cenach dla pracowników i ich rodzin

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 484321159