2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Jeżów
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy

Lokalizacja

Jeżów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydata na stanowisko Mechanik Samochodowy/Wulkanizator. Praca na terenie m. Jeżów. gm. Wola Krzysztoporska.

Twój zakres obowiązków/Nasze wymagania

- Umiejętności diagnozowania usterek i wykonywania napraw mechanicznych

- Znajomość zasad działania układów mechanicznych pojazdów

- Umiejętność obsługi sprzętu diagnostycznego

- Gotowość do pracy pod presją czasu

- Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi członkami personelu warsztatu

- Punktualność, rzetelność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

  • Szeroko rozumiane prace wulkanizacyjne

  • Demontaż i montaż opon

  • Prace naprawcze, np. wyważanie kół, konserwacja opon

  • Mycie i magazynowanie kół

  • Obsługa elektronarzędzi stosowanych w branży motoryzacyjnej

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników

    • interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Lokalizacja

Jeżów,

Łódzkie

Łódzkie, Jeżów
ID: 914156078