2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Żory
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

5 500 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Marcin Duraj mieszcząca się na ul. Tęczowej 51 w Żorach poszukuje mechanika samochodowego z doświadczeniem lub do przyuczenia.

Zakres obowiązków:

  • samodzielna diagnostyka układów mechanicznych

  • podstawowa diagnostyka układów elektrycznych

  • wykonywanie napraw samochodów zgodnie ze standardem firmy

  • prowadzenie dokumentacji warsztatowej (zlecenia) zgodnie z standardem firmy oraz wymogami wewnętrznymi

  • wykonywanie przeglądów serwisowych i napraw pojazdów

  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • odpowiedzialność, rzetelność i punktualność

  • dbałość o wysoką jakość naprawy

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szeroki pakiet szkoleń

  • praca w nowoczesnym i bardzo dobrze wyposażonym warsztacie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 911914668