2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Police
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy

Wynagrodzenie

6 200 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Police, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Wakacja: Mechanik samochodowy

! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w specjalistycznej firmie DSG SERVICE HIXA! Jesteśmy firmą HIXA UG z główną siedzibą w Berlinie (Niemcy) oraz oddziałami w Polsce, Chorwacji i na Ukrainie. Pod marką "DSG Service Berlin" specjalizujemy się w naprawie i obsłudze bloków hydraulicznych oraz części do skrzyń biegów DSG i CVT.

Z ponad 10-letnim doświadczeniem stale się rozwijamy, oferując naszym partnerom i klientom uczciwe ceny i najlepszą obsługę. Nasz zespół zawsze stawia na pierwszym miejscu rozwój zawodowy swoich pracowników.

Mechanik samochodowy będzie miał możliwość ciągłego rozwoju, uczestniczenia w szkoleniach i programach edukacyjnych, co pozwoli mu utrzymać wysoki poziom swoich umiejętności i wiedzy.

Obowiązki:

• Diagnozowanie i naprawa automatycznych skrzyń biegów (AT)

• Przeprowadzanie testów po naprawie w celu zapewnienia jakości.

• Zachowanie standardów bezpieczeństwa i norm zawodowych podczas pracy.

Oferujemy:

• Oficjalne zatrudnienie zgodne z przepisami prawa pracy.

• Elastyczny grafik pracy: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00, sobota od 9:00 do 13:00.

• Praca w komfortowym warsztacie.

• Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym.

• Stabilne wynagrodzenie, wypłacane terminowo

. • Przyjazną atmosferę pracy i pracę w zespole.

• Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

• Szkolenie we wszystkich aspektach i specyfikach pracy.

Wymagania dla kandydatów:

• Doświadczenie w warsztatach samochodowych.

• Znajomość zasad działania i konstrukcji automatycznych skrzyń biegów.

• Chęć nauki i rozwoju w branży.

• Odpowiedzialność za szczegóły i chęć rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: (Szczecin) m. Police

Jak aplikować: Prosimy zainteresowanych kandydatów o przesłanie swojego CV na adres e-mailowy lub pod numer telefonu +48*******76, a także przez Telegram.

Щецин Зарплата 6200 злотих.Гарні умови!

Вакансія: Автомеханік!

Приєднуйтесь до Нашої Команди та Розвивайте свою Кар'єру в Спеціалізованій Компанії DSG SERVICE HIXA!

Ми - компанія HIXA UG з головним офісом у Берліні (Німеччина) та філіями в Польщі, Хорватії та Україні. Під брендом «DSG Service Berlin» ми спеціалізуємося на ремонті та обслуговуванні гідравлічних блоків та запчастин для DSG та CVT трансмісій. З більш ніж 10-річним досвідом ми постійно розширюємося та пропонуємо нашим партнерам та клієнтам чесні ціни та найкращий сервіс

Наша компанія завжди ставить на перший план професійний розвиток своїх співробітників. Майстер автомеханік матиме можливість постійного розвитку, участі в тренінгах та навчальних програмах, що дозволить йому підтримувати високий рівень своїх навичок та знань.

Обов'язки:

• Діагностика та ремонт автоматичних коробок передач (АКПП)

• Проведення тестових випробувань після ремонту для забезпечення якості.

• Дотримання стандартів безпеки та професійних норм під час виконання

Ми пропонуємо:

• Офіційне працевлаштування згідно із трудовим законодавством

• Гнучкий графік роботи: понеділок – п'ятниця з 8:00 до 18:00, субота з 9:00 до 13:00

• Робота в комфортній мастреській

• Навчання та підтримка у професійному розвитку

• Стабільна заробітна плата, що виплачується вчасно

•Дружній колектив та робота в команді

•Можливості для професійного розвитку та підвищення кваліфікації

• Навчаємо по всіх моментах та специфіки роботи

Вимоги до кандидата:

• Досвід роботи в автомайстернях

•Знання принципів роботи та конструкції автоматичних коробок передач

• Бажання навчатися та розвиватися у сфері

• Відповідальність до деталей та бажання розвиватися в професійному плані

Місце роботи: (Щецин) м. Поліце

Як подати заявку: Просимо зацікавлених кандидатів надіслати своє резюме на електронну пошту або за номером телефону +48*******76 також телеграм або whatsapp

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Police, Stare Miasto
ID: 911982460