2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Rybnik
Dodane 09 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Auto - Gazda Autoryzowany Partner Serwisowy marki Skoda i Volkswagen poszukuje odpowiedniego kandydata do objęcia stanowiska:

Mechanik Samochodowy

Opis stanowiska:

  • wykonywanie napraw mechanicznych samochodów grupy VW,

  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,

  • diagnoza i naprawa usterek mechanicznych oraz elektromechanicznych.

Wymagania:

  • ukończona szkoła o profilu mechanik pojazdów samochodowych,

  • znajomości mechaniki samochodowej i rynku motoryzacyjnego,

  • umiejętności współpracy w grupie,

  • sumienności i odpowiedzialności,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • prawa jazdy kat. B.

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w ASO.

Oferujemy:

  • kartę MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,

  • profesjonalne narzędzia pracy,

  • pakiet szkoleń.

Informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 910534608