2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dębica
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy ekspertami od relokacji i logistyki przemysłowej. Zaczynaliśmy w 1992 roku, kiedy polski rynek dopiero się rodził. Rozwijaliśmy się wraz z nim, konsekwentnie przez lata budując swoją pozycję. Inwestycje w nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania i coraz większe doświadczenie, przyniosły nam kapitał know-how, którym teraz dzielimy się z naszymi Partnerami. Dzisiaj jesteśmy liderami w zakresie relokacji i logistyki przemysłowej. Dziś my wyznaczamy standardy. Działamy w kilkunastu oddziałach na terenie Polski. Współpracujemy z naszymi Partnerami tak blisko, jak to możliwe. Tworzymy z nimi jeden organizm. Widzimy ich potrzeby i natychmiast reagujemy na pojawiające się wyzwania, stale doskonaląc stosowane rozwiązania.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Dębica, podkarpackie

Nasza oferta

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie 5000,00 zł - 8000,00 zł brutto w zależności od doświadczenia + system premiowy

  • Ubezpieczenie NNW

  • Możliwe dodatkowe benefity

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Twoje zadania

  • Diagnozowanie napraw usterek samochodów osobowych

  • Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych samochodów osobowych

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Weryfikacja stanu technicznego samochodów osobowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • 2- letnie doświadczenie

  • Mocne podstawy mechaniki - znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych

  • Zamiłowanie do mechaniki i elektryki

  • Kreatywność i operatywność

  • Odpowiedzialność, solidność, samodzielność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość wózków widłowych różnych marek

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 892870626