2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wrocław
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Krzyki
Dodane 11 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ADD Motor Sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem Renault i Dacia we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 45. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych, jak i używanych. Prowadzimy również usługi serwisowe samochodów osobowych i dostawczych, dysponujemy stacją kontroli pojazdów, działem części zamiennych oraz zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • naprawy serwisowe samochodów wszystkich marek,

  • naprawy głównych podzespołów samochodów,

  • przeglądy techniczne samochodów,

  • naprawy elektryczne.

Nasze oczekiwania:

  • 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy jako mechanik samochodowy,

  • umiejętność  montażu akcesoriów samochodowych i elementów doposażenia,

  • mile widziane doświadczenie w montażu instalacji LPG,

  • posiadania dyplomu zawodowego,

  • odpowiednia wiedza techniczna,

  • rzetelność, precyzja, odpowiedzialność,

  • prawo jazdy.

Kandydatom oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • motywujący system wynagrodzeń,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • systemy szkoleń.

Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 889739388