2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mory
Dodane 27 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Autoryzowany serwis mechaniczny Hyundai & Mitsubishi poszukuję zmotywowanego pracownika na stanowisko mechanika:

Obowiązki:

  • Naprawa mechaniczna aut

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Dbanie o powierzone narzędzia wyposażenia warsztatu

  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych oraz organizowanych przez Importerów

  • Współpraca z innymi działami: warsztat, dział części, dział handlowy

Wymagania:

  • Znajomość budowy samochodów osobowych i doświadczenie w ich naprawie

  • Prawo jazdy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność

  • Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

  • Punktualność i systematyczność

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w zespole o dużym doświadczeniu

  • Możliwość rozwoju osobistego np. poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od uzyskanych wyników i zaangażowania

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej

  • Szeroki pakiet benefitów

Lokalizacja

Mory,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mory
ID: 874146772