2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Białystok
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Centrum
Dodane 15 kwietnia 2024

mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

poszukujemy wykwalifikowanego mechanika do dołączenia do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w branży mechanicznej i jesteś gotowy na nowe wyzwania, to ta praca jest dla Ciebie!

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy jako mechanik (mile widziane, ale niekonieczne)

- Znajomość podstawowych narzędzi i technik naprawczych

- Umiejętność diagnozowania usterek mechanicznych

- Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

- Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

- Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowychObowiązki:

- Wykonywanie napraw i konserwacji pojazdów zgodnie z wytycznymi producenta

- Diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych

- Wykonywanie przeglądów technicznych i testów diagnostycznych

- Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

- Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania warsztatu

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego oraz przyjazne środowisko pracy.Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 72*******05. Z przyjemnością rozmawiamy z kandydatami o różnym stopniu doświadczenia.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznym środowisku pracy!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 850511208