2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Darłowo
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Centrum
LARK
Dodane 02 maja 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Darłowo, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie - jedna z najnowocześniejszych fabryk domów mobilnych i modułowych w Europie poszukuje osoby na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Twój zakres obowiązków:

Utrzymanie sprawności taboru transportowego Firmy (samochodów osobowych, samochodów ciężarowych i innych), w tym:

- naprawy mechaniczne i elektryczne,

- diagnostyka komputerowa,

- serwis i konserwacja pojazdów

Nasze wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego,

- prawo jazdy kat B.

Mile widziane:

- prawo jazdy kat C + E,

- uprawnienia do prowadzenia koparki,

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

- umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,

- atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Darłowo, Centrum
ID: 863975733