2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Brzoza
Dodane 02 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy

Lokalizacja

Brzoza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Warsztat samochodowym z długoletnim doświadczeniem, poszukuje MECHANIKA SAMOCHODOWEGO.

OFERUJEMY:

- Stabilne miejsce pracy na umowę o pracę,

- Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów pracy,

- Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole,

- Wszystkie niezbędne narzędzia pracy i szkolenia,

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- Bardzo dobre warunki pracy.

ZADANIA NA STANOWISKU:

- Diagnostyka samochodowa,

- Mechaniczna naprawa samochodów osobowych,

- Dbanie o stanowisko pracy,

- Wykonywanie zleceń warsztatowych i przydzielonych przez kierownika warsztatu.

OCZEKUJEMY, ŻE POSIADASZ:

- Wykształcenie o kierunku samochodowym,

- Doświadczenie zawodowe w tym zakresie,

- Praktyczną wiedzę dotyczącą budowy samochodów osobowych,

- Prawo jazdy kat B,

- Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

- Motywację do pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie zgłoszeń/CV na adres email.

Za wszystkie aplikacje dziękujemy ;)

Lokalizacja

Brzoza,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brzoza
ID: 870840547