2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Poznań
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Grunwald
Dodane 04 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw i obsług autobusów zgodnie z obowiązującą technologią i przepisami,

  • wykonywanie dodatkowych czynności służbowych kierowcy pogotowia technicznego,

  • stosowanie racjonalnej gospodarki częściami zamiennymi i zespołami używanymi do napraw pojazdów, obsług technicznych,

  • wykonywanie dodatkowych czynności służbowych spawania gazowego, spawania w osłonie gazów aktywnych,

  • w procesach naprawczych uwzględnienie potrzeb wynikających z konieczności realizacji rozkładu jazdy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość zagadnień związanych z naprawami, obsługą i eksploatacją taboru autobusowego i innych pojazdów mechanicznych oraz zasad racjonalnej gospodarki materiałowej,

  • posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • bieżąca znajomość ustawy ,,Prawo o ruchu drogowym’’ wraz z przepisami wykonawczymi,

  • skrupulatność, dokładność i systematyczność w pracy.

To oferujemy:

  • stałą umowę o pracę na pełen etat, poprzedzoną umową na 2-miesięczny okres próbny i 6-miesięczną na czas określony,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 do 14:00 oraz 14:00 do 22:00,

  • pracę w stabilnej firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • pakiet świadczeń socjalnych zgodnie z Regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Spółki.

O nas

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Poznaniu Spółka Akcyjna to firma transportowa z tradycjami. Świadczymy usługi w publicznym transporcie zbiorowym.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 803345898