2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wola
Dodane 16 maja 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Warsztat samochodowy Ad Car działający od wielu lat na warszawskim rynku usług motoryzacyjnych zajmujący się profesjonalnym serwisem samochodów każdej marki poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko: mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie usterek mechanicznych,

  • określanie zakresu naprawy,

  • wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac,

  • obsługa ogumienia i klimatyzacji,

  • podstawowa obsługa samochodów za pomocą dedykowanych przyrządów diagnostycznych,

  • dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług.

Wymagania:

  • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • odpowiedzialność, rzetelność,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika Samochodowego,

  • umiejętność diagnozowania usterek,

  • znajomość programów diagnostycznych.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pracę w pełnym wymiarze czasu, od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy do kontaktu 51*****02

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 811196989