2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Banino
Dodane 12 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Banino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Largo Serwis powstał w 2013 roku, przekształcony został po 15 latach z ASO na niezależny serwis. Specjalnością serwisu są samochody japońskiej marki Honda.

W naszym serwisie stawiamy na jakość, nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca naprawa i diagnostyka samochodów osobowych

  • Serwisowanie pojazdów

  • Weryfikacja stanu technicznego

  • Obsługa urządzeń warsztatowych

Oczekiwania dla mechanika:

  • doświadczenie w zawodzie mechanika

  • wykształcenie minimum kierunkowe zawodowe

  • zaangażowanie w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych

  • dobrej organizacji pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

  • samodzielność na stanowisku pracy

  • komunikatywność

  • sumienność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • szansa na rozwój i dokształcenie się,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • bardzo dobre warunki pracy

  • pracę w zgranym i młodym zespole

Oferty prosimy składać na adres e-mail lub w wiadomości na olx z załączonym CV lub zapraszamy osobiście na rozmowę do naszej siedziby w Baninie przy ul. Lotniczej 83 w godzinach 8-16.

W wiadomości prosimy o dołączenie numeru kontaktowego.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Banino,

Pomorskie

Pomorskie, Banino
ID: 724598945