2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Matarnia
Dodane 15 maja 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Gdańsk, Matarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Prężnie rozwijająca się Firma transportowo-logistyczna BOME, poszukuję:

Mechanika samochodowego

Zadania:

  • naprawa samochodów dostawczych
  • diagnostyka usterek
  • obsługa urządzeń warsztatowych
  • dbanie o powierzone mienie
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • praca od pon. do pt.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • motywacja do wykonywanej pracy
  • umiejętność zarządzania swoim czasem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność, uczciwość

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie / o pracę
  • możliwość negocjacji warunków wynagrodzenia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • niezawodna, terminowa wypłata wynagrodzenia na koniec miesiąca
  • możliwości zmiany czasu pracy ( wydłużenie/skrócenie)

Odwiedź nas

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Matarnia
ID: 715695514