2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Sosnowiec
Dodane 07 kwietnia 2024

mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Podstawowe obowiązki :

doświadczenie w naprawach sprzęgła i rozrządów w samochodach osobowych;

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku;

umiejętności techniczne;

rzetelność w wykonywaniu pracy;

dokładność.

Oferujemy:

pracę od zaraz;

ATRAKCYJNE wynagrodzenie;

umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY.

Zaintetesowanych proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny. Możliwość stałego wynagrodzenia plus dodatkowe wynagrodzeniu od przerobu,praca w sobotę dodatkowo płatna nieobowiązkowa. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres do 3 miesięcy, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r . w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 626153778