2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Szczecin
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gumieńce
Dodane 23 maja 2024

Mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis ogłoszenia:

Dynamicznie rozwijający się serwis samochodowy zlokalizowany w Szczecinie. Specjalizujący się w kompleksowej obsłudze pojazdów samochodowych oraz dostawczych, zapewniając naszym klientom najwyższy standard usług zatrudni doświadczonego mechanika samodzielnego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt pod numer telefonu lub wysłanie CV przez OLX

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych oraz elektrycznych w pojazdach.

  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz okresowych serwisów.

  • Montaż i wymiana części samochodowych.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług.

  • Utrzymywanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Wymagamy:

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego.

  • Znajomość budowy i działania pojazdów mechanicznych.

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami diagnostycznymi.

  • Sumienność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.

  • Nowoczesne narzędzia i dobrze wyposażone stanowisko pracy.

  • stabilną pracę w dobrze zorganizowanej firmie.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 920375042