2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bojano
Dodane 21 maja 2024

Mechanik samochodowy od zaraz - Bojano

Lokalizacja

Bojano

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy mechanika samochodowego do naszego warsztatu w Bojanie.

Zakres obowiązków:

Diagnostyka i naprawa usterek mechanicznych, elektrycznych oraz elektronicznych w pojazdach.

  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz okresowych konserwacji.

  • Montaż i wymiana części samochodowych.

  • Praca z narzędziami diagnostycznymi i specjalistycznym sprzętem warsztatowym.

  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy.

  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne o profilu mechanicznym.

  • Umiejętność diagnozowania usterek przy użyciu nowoczesnych narzędzi diagnostycznych.

  • Znajomość technologii napraw samochodowych różnych marek.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy wraz z klauzulą RODO

Lokalizacja

Bojano,

Pomorskie

Pomorskie, Bojano
ID: 919915758