2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Żyrardów
Dodane 20 maja 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy mechanika samochodowego z doświadczeniem

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i naprawa samochodów osobowych oraz dostawczych do 3.5 t

  • Utrzymanie właściwego stanu stanowiska pracy

  • Kontrola jakości wykonanych napraw

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości usług

Wymagania:

  • Doświadczenie jako samodzielny mechanik samochodowy

  • Umiejętność diagnostyki i naprawy pojazdów do 3.5 t

  • Prawo jazdy kat. B

  • Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa zlecenie)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia (Nie ma widełek, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, znamy wartość solidnego mechanika)

  • Miłą atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku

  • Pracę w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku

Opis firmy:

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, oferującą szeroki zakres usług motoryzacyjnych, w tym:

  • Pełen zakres napraw samochodów osobowych i dostawczych

  • Serwis i naprawy układów klimatyzacji

  • Wymianę opon

  • Dynamiczną wymianę oleju w skrzyniach automatycznych

  • Zakuwanie przewodów hydraulicznych

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Rozwój zawodowy w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze

  • Praca w zespole doświadczonych specjalistów

  • Udział w nowoczesnych projektach motoryzacyjnych

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie! Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie auto-mart.pl.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 919731835