2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Poznań
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Chartowo
Dodane 11 czerwca 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Karlik to autoryzowany dealer marki Hyundai. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do zadań, które na co dzień realizujemy. Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój i doskonalenie swoich usług. Nasza działalność oparta jest na solidnych fundamentach, które tworzą nasze wartości: jakość, profesjonalizm i zaufanie klientów.

Twoje zadania

  • diagnozowanie stanu technicznego pojazdów,

  • wykonywanie kompleksowych napraw,

  • usuwanie usterek i awarii,

  • obsługa urządzeń warsztatowych.

Oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego o profilu mechanik samochodowy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • specjalistycznej wiedzy technicznej oraz umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej – mechanika/elektronika

  • dyspozycyjności i możliwości pracy w systemie zmianowym

  • skrupulatności, uczciwości i odpowiedzialności

  • doświadczenie w pracy w marce Hyundai będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie uzależnione od efektywności pracy

  • ciekawą i stabilną pracę w doświadczonym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjny system motywacyjny (opieka zdrowotna, karta MultiSport)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 917390186