2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Słupsk
Dodane 22 maja 2024

Mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

7 580 - 7 584 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Indeka sp. z o.o. jest nowoczesną europejską firmą transportowo - spedycyjną stawiającą na rozwój. Posiadamy  oddziały w Polsce, Hiszpani i Holandii. Współpracujemy z największymi firmami na rynku nieustannie się rozwijając oraz umacniając naszą pozycję przy zachowaniu najwyższych standardów.

Obowiązki:

1. Diagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznych samochodów

2. Wykonywanie napraw pojazdów

3. Wymiana części i elementów mechanicznych

4. Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych

5. Przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz wypełnianie protokołów

6. Sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych

7. Ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów

8. Dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu

9. Wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu

 Wymagania:

1. Zasadnicze zawodowe/średnie techniczne

2. Specjalność: mechanik

3. Uprawnienia: prawo jazdy kat. b

4. Znajomość mechaniki i budowy pojazdów ciężarowych

5. Mile widziane doświadczenie na stanowisku i umiejętność obsługi komputera diagnostycznego

6. Cechy osobowości: sumienność, mobilność, samodzielność, umiejętność pracy w grupie.

Gwarantujemy:

stabilność zatrudnienia

terminowość wypłat

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 916715364